23 grudnia 2014

SZYBKI I ŁATWY SPOSÓB NA ZMYWANIE PAZNOKCI

Tracenie zbędnego czasu na zmywanie paznokci. Używanie miliona wacików. Nieprzyjemny zapach w pomieszczeniu. Chyba każda dziewczyna się z tym spotkała. Maybelline nam w tym pomogło- Ekspresowy zmywacz do paznokci.

Kupiłam ten produkt całkiem niedawno z ciekawości i jestem z niego naprawdę zadowolona. Sam pomysł zmywania paznokci w ten sposób jest genialny. Po prostu wkładamy palec do pojemnika ze zmywaczem i gąbką oraz obracamy parę razy. 

Zmywacz dodatkowo jest wzbogacony w składnik nawilżający, nie niszczy płytki paznokcia. Jest bardzo wydajny i zmywa nawet 3 warstwy lakieru. Jedynym minusem jest gąbka, która mogłaby być bardziej sztywna. Po mimo dużej ceny jak na zmywacz do paznokci zdecydowanie wam go polecam.

4 komentarze:

 1. Kupiłam i jestem zadowalana, ale masz rację co do gąbki

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten produkt jest świetny szybko usuwa lakier i ma okropnego zapachu

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie lepszy od nasączania waciku i tarciem nim po paznokciach. Ciekawe, czy jego skuteczność ciągle jest taka sama, czy jednak po pewnym czasie zmywany lakier nie odkłada się w środku na gąbce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, po pewnym czasie lakier zostaje w środku. Im częściej używamy, tym więcej go tam jest. Widać to np. Kiedy zmywamy lakier, to tak jakbyśmy zmywały go kolorowym lakierem do paznokci ;) jest to jednak jedyna wada.

   Usuń

Za wszystkie komentarze dziękuję :)