27 stycznia 2015

NAJBARDZIEJ CZEKAM NA...- PREMIERY KSIĄŻKOWE NA LUTY I MARZEC 2015

W lutym oraz w marcu wyjdzie dużo naprawdę świetnych książek. Romans, kryminał, moda, ale nie zabraknie też pozycji typowo młodzieżowych. Mogłabym się rozpisywać, ale prawdopodobnie wtedy ten post byłby strasznie długi, więc opowiem wam tylko o niektórych z nich.

Premiera: 3 lutego 2015
Nigdy nie słyszałam o tym autorze, ale kiedy przeczytałam o czym jest ta książka wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Jest to historia młodej kobiety, która mieszaka głęboko pod uniwersytetem, w sieci starożytnych korytarzy. Mamy okazję dowiedzieć się o rzeczach, które wie i możne zobaczyć tylko ona.


Premiera: 4 lutego 2015
Kolejna książka Colleen Hoover, którą koniecznie chcę przeczytać. Opowiada ona o Deanie Holderze, który przez wiele lat zmagał się z wyrzutami sumienia z powodu odejścia młodej dziewczyny. Kiedy w końcu ją spotyka ogarniają go jeszcze większe wyrzuty sumienia. Historia o tym, że jeśli chcemy iść naprzód to czasami musimy sięgnąć głęboko w przeszłość.

Premiera: 4 lutego 2015
Zakochałam się w "Zniszcz ten dziennik" i nie mogę się już doczekać, kiedy kupię tę książkę. Tutaj również znajdują się zadania, które pobudzą naszą wyobraźnię m.in mamy rozwiązać sprawę zaginionej strony, stworzyć własną planetę czy zostawić książkę na noc na dworze.


Premiera: 4 marca 2015 
Uwielbiam styl pisania Johna Greena oraz to jak życiową mądrość umie zawrzeć w zabawnej opowieści. Jest to Jego piąta powieść. Opowiada historię dwóch chłopaków o takim samym nazwisku, ale żyjących w zupełnie innym środowisku. Od tego spotkania ich życie zmienia się zupełnie.

Premiera: 18 lutego 2015 
Sławni projektanci, gwiazdy i celebryci, sesje zdjęciowe, wystawne bankiety, egzotyczne podróże i ogromne pieniądze. Brzmi jak bajka, ale nią nie jest. Książka o brzydkiej prawdzie o modzie, brutalnym biznesie, głodzących się modelkach oraz pracownikach modowych magazynów, którzy spełniają dziwne zachcianki fotografów i gwiazd.

Premiera: 18 lutego 2015 
Jak zadbać o zdrowie, dlaczego popularne diety nie działają i jak oczyścić organizm? Dzięki tej książce dowiemy się znacznie więcej. Czego nie kupować, na co zwrócić uwagę czytając etykietę, jakich dodatków unikać. Znajdziemy tam też przepisy na bogate w składniki odżywcze śniadania, obiady i kolacje. Pamiętajmy, ze nasze zdrowie jest w naszych rękach.

9 komentarzy:

 1. Wyczekuję książki Greena, ale chyba skuszę się na ''Vouge za kulisami świata mody"

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaciekawiłam się "muzyką milczącego świata"

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka Greena genialna. Zrobisz recnzje tych książek?

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka "Vouge za kulisami świata mody" jest świetna. Szybko przeczytałam i polecam ją każdemu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy tylko dla mnie "Will Grayson, Will Grayson" jest to jedną z najsłabszych książek Greena. Oczywiście nie twierdzę, że nie jest super

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książka nie jest zła, ale na pewno nie jest tak świetna jak gwiazd naszych wina lub papierowe miasta

   Usuń
  2. Zgadzam się z Wami. Książka nie jest zła, ale na pewno nie jest najlepszą książką Johna Greena

   Usuń

Za wszystkie komentarze dziękuję :)