10 lutego 2015

FILMY NA WALENTYNKI

Walentynki już za parę dni. Jeśli chcesz spędzić miło czas ze swoją drugą połówką warto obejrzeć parę romansów. Dla singielek polecam te same filmy tyle, że w gronie przyjaciółek. Nie warto spędzać tego dnia samemu.

Pamiętnik

Typowy wyciskacz łez. Opowiada historię kobiety cierpiącej na Alzheimera. Mieszka ona w domu opieki społecznej i nie pamięta swojej przeszłości. Jej mąż stara się jej przypomnieć wspomnienia, czytając wieczorami pamiętnik. Dzięki temu uczycie odradza się. Oglądając ten film uświadomiłam sobie, że prawdziwa miłość istnieje. Wiem, że niektórym kompletnie się on nie podoba, jednak warto wczuć się w historię, ponieść się emocjom.

P.S. Kocham Cię


Film opowiada historię młodego i idealnego małżeństwa. Do pełni szczęścia brakuje im już tylko dziecka. Niestety, jak to w życiu bywa ich plan się spełnia, ponieważ ginie mąż głównej bohaterki.Niedługo potem dostaje ona list napisany przez jej męża. Tak rozpoczyna się rok przygód i droga do pozbierania się po jego śmierci. Opowieść o tym jak poukładać sobie życie na nowo.

Jeden dzień

Historia Emmy i Dextera. Ona pochodzi z biednej rodziny, on jest typem playboya. Spotkali się w noc zakończenia szkoły- 15 lipca. Od tego momentu, przez 20 lat spotykają się tylko w ten jeden dzień by rozmawiać o związkach, marzeniach, życiu. Jak dużo zajmie im czasu, by przekonać się, że tego czego pragną jest tak blisko. Warto zaopatrzyć się w chusteczki higieniczne.

50 twarzy Greya

Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o tym filmie. Historia studentki literatury, która poznaje przystojnego miliardera. Dziewczyna jest nim zafascynowana, więc zgadza się na kolejne spotkanie. Tym samym wkracza w świat pożądania i skrywanych pragnień.

8 komentarzy:

 1. Wybieram się na 50 twarzy Greya

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam Pamiętnik jest świetny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto przygotować chusteczki, ale rzeczywiście jest świetny

   Usuń
 3. Zakochałam się w filmie P.S Kocham Cię

  OdpowiedzUsuń
 4. Te filmy nadają się nie tylko na walentynki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na Pamiętniku zawszę płaczę, a pozostałe filmy muszę obejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze dziękuję :)