2 czerwca 2015

NAJBARDZIEJ CZEKAM NA...- PREMIERY KSIĄŻKOWE NA CZERWIEC I LIPIEC

W ciągu tych dwóch miesięcy na rynku czytelniczym pojawią się naprawdę interesujące książki. Wybrałam spośród nich kilka, które przykuły mają uwagę.


Premiera: 17 czerwca 2015
Nadal mam o przeczytania Requiem, czyli ostatnią część trylogii "Delirium". Recenzje pierwszej i drugiej części znajdziesz tutaj i tutaj. Książka jest zborem opowiadań, które przedstawiają nieznane dotąd losy bohaterów drugoplanowych. Każda z postaci wybrała inny sposób walki o siebie. Organizowanie powstania, poświęcenie siebie, pozwolenie na okrutne rządy, czekanie w więziennych murach- możemy zagłębić się w historie, które znaliśmy tylko powierzchownie.

Premiera: 17 czerwca 2015
Nie od dziś wiadomo, że każdy ma swój niepowtarzalny styl. Autorka chce nam pokazać jak go pielęgnować, nie wydając przy tym masy pieniędzy. Książka pokazuje jak zafundować sobie modowy detoks, jak uporządkować szafę (możesz przeczytać o tym tutaj) oraz jak kupować mniej, by wyglądać lepiej.

Premiera: 17 czerwca 2015
Książka opowiada historię Cala Logana, który pewnego dnia spotyka Nicole Bentley siedzącą naprzeciwko niego w kawiarni. Od ponad roku nikt jej nie widział, ani o niej nie słyszał. Jest jeden problem. Dziewczyna to tak naprawdę Nyelle Preston, która do złudzenia przypomina Nicole. Jednak jest jej całkowitym przeciwieństwem. Neyelle to odważna i impulsywna dziewczyna, która kryje wiele tajemnic. Bohater jest nią zafascynowany. Jednak im więcej sekretów poznaje, tym mniej chciałby wiedzieć.
Premiera: 1 lipca 2015
Autorka książek "Zostań, jeśli kochasz" i "Wróć, jeśli pamiętasz". Ostatniego dnia swoich wakacji w Europie, Allyson poznaje Willema- młodego aktora. Chłopak różni się od bohaterki pod każdym względem. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, kiedy Willem prosi Allyson by pojechała z nim do Paryża, dziewczyna zgadza się. Decyzja ta zmienia życie bohaterki na dobre.
Premiera: 1 lipca 2015
Historia Rachel Chu, która zgodziła się wyjechać ze swoim chłopakiem Nickiem do jego rodzinnego Singapuru. Tam dziewczyna odkrywa, że trafiła do gniazda bajecznie bogatych os, które tylko czekają na jej pomyłkę. Ubrania wartości kilku mieszkań w Paryżu, posiadłości z ogrodami wielkości całej dzielnicy, prywatny odrzutowiec ze studiem jogi i spa, czy studziesięciometrowy jacht z salą balową, dwoma basenami i kręgielnią, a to dopiero początek...

Premiera: 3 czerwca 2015
Laurent znalazł damską torebkę, a w nim czerwony notatnik. Od tego czasu podąża tropem zapisków. Z dnia na dzień autorka zapisków coraz bardziej go intryguje, a sam bohater tworzy wizje kobiety, która jakby zapadła się pod ziemię. W końcu znaleźć tą jedyną pośród milionów Paryżanek to nie lada wyzwanie.

12 komentarzy:

 1. Naprawdę świetne książki pokazałaś, tylko kiedy ja znajdę czas by je przeczytać?

  OdpowiedzUsuń
 2. "Bajecznie bogaci Azjaci" wydaje się ciekawe. Na pewno kupię "Delirium opowiadania", aktualnie kończę czytać 3 część. Kiedy pojawi się recenzja requiem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Slow fashion modowa rewolucja jest interesująca. Teraz muszę tylko czekać na 17 czerwca na premierę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytałam wszystkie książki Rebecci Donovan, więc "Co jeśli" staje się moim must have

  OdpowiedzUsuń
 5. "Bajecznie bogaci Azjaci" wydaje się być ciekawą propozycją :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zakochałam się w trylogii "Delirium". Muszę kupić te opowiadania.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam wszystkie książki o Paryżu, więc muszę kupić i te.

  OdpowiedzUsuń
 8. Książkoholiczka6 czerwca 2015 18:25

  Dlaczego tak długo musimy czekać na tak wspaniałe książki ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Niecierpliwie czekam na "Ten jeden dzień" i "Co,jeśli..."

  OdpowiedzUsuń
 10. Ojej, takie wspaniałe propozycje książek a tak długo trzeba czekać.. życie jest niesprawiedliwe ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. uwielbiam trylogie delirium, więc ta książka jest dla mnie priorytetem.

  OdpowiedzUsuń
 12. Chętnie bym coś przeczytała!

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze dziękuję :)